PLES, KTERÝ VÁS CHYTNE ZA SRDCE…

Velkolepé zakončení masopustních oslav v Olomouci s nádechem Benátek.  Přijďte s námi, letos již podruhé, zachovat masopustní tradici za pomocí benátské atmosféry. Tento rok zaplníme maskami, hudbou a bohatým programem taneční sál Regionálního centra Olomouc, kde si užijete skvělou atmosféru a spoustu dalšího.

VSTUPENKY NA PLES V AKCI

Užijte si plesu se svým známými. Při koupi 3 vstupenek získejte 1 ZDARMA!

Ušetřete s naší jedinečnou akcí na vstupenky!

Stačí zadat kód „theplesnadeluje“ a při koupi 4 vstupenek získáte slevu 400 Kč, při koupi 2 vstupenek máte slevu 200 Kč a k 7 zakoupeným vstupenkám získáte 1 zdarma! Sleva však platí pouze do 24. 12., tak neváhejte. (Akce se vztahuje na vstupenky typu Classic a Premium)

CHARITATIVNÍ ROZMĚR

Podporujeme Společnost pro ranou péči

spolecnost

PŘEDSTAVENÍ PLESU

Klasický ročník The Plesu se nám letos kvůli pandemické situaci nepovedl uspořádat. Proto přicházíme s letní novinkou. Můžete se těšit na atmosféru příjemné open air taneční akce. Jedná se o jedinečnou taneční událost sezóny, novou olomouckou tradici, tak přijďte oprášit po COVIDu střevíce a užijte si skvělý program pod otevřeným nebem.

NEVŠEDNÍ ZÁBAVA

Chceme, abyste se s námi především dobře bavili. Open air The Ples v trávě přichází se skvělou zábavou. Těšit se můžete na akrobatické i workoutové vystoupení a rozvlnit boky vám po dlouhé pauze pomůže olomoucký tanečník Jan Halíř.

The Ples je oblíbenou událostí pro vedení firem nebo podnikatele. Využijte i vy možnost navázat v průběhu večera zajímavé kontakty. Pokud máte zájem rezervovat místa pro větší skupiny za zvýhodněnou cenu, napište nám na e-mail [email protected].

nevsedni-zabava
K tanci a poslechu

K TANCI A POSLECHU

Olomoucký open air The Ples není jen zárukou dobré zábavy, ale především kvalitní hudby. K tanci, ale i poslechu vás na parketu doprovodí olomoucká New Street Band a můžete se těšit také na příjemné tóny harmoniky a trumpety

OBČERSTVENÍ

Na své si přijdou také milovníci dobrého jídla a pití. O to se postará Kozlovna a Sklub, kteří pro vás taktéž zajistí nejen lahodné pokrmy, ale také nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů

masopustni-basta