18:30 Doors open
19:30 Zahájení Plesu
19:40 Taneční vystoupení
19:50 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band a Desigual Quartet
swing, jazz, blues, valčík
20:40 K poslechu a tanci zazpívá pěvecký sbor Ateneo
vlastní repertoár
20:55 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band
jazz, blues
21:20 Představení folklorních tanců
21:40 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band
jive, cha cha, swing
22:00 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band a Desigual Quartet
polka, swing, blues
22:45 K poslechu a tanci zazpívá pěvecký sbor Ateneo
vlastní repertoár
23:00 Akrobatická show
23:15 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band a Desigual Quartet
foxtrot, swing, jazz, italská hudba
00:15 Rozloučení
00:25 K tanci a veselí hraje Desigual Quartet
vlastní výběr
00:55 Překvapení
02:00 Ukončení Plesu

Provede vás…

Petr Šimek

Celým večerem vás provede skvělý moderátor Petr Šimek, s kterým se nebudete ani chvilku nudit. Tento moderátor, známý z Frekvence 1 a pořadu Auto Moto Revue v České Televizi, se postará o to, aby byl váš večer na The Plese nezapomenutelný.

Dita Vojnarová

Svou profesionalitou a sympatií moderátorskou dvojici doplní redaktorka publicistiky a moderátorka Českého rozhlasu Olomouc Dita Vojnarová, která v rádiu působí od roku 2000. V minulosti působila v Moravském divadle, dnes pravidelně připravuje a provází dopoledním vysíláním, připravuje rozhovory se zajímavými osobnostmi, nebo také natáčí reportáže z kulturních, společenských a sportovních akcí.

Na programu neúnavně pracujeme, abychom vám mohli nabídnout skutečný zážitek.

Už teď vám ale můžeme prozradit, že vystoupí:

Big Band Gustava Broma

Jediný skutečně taneční ples se neobejde bez jazzového a swingového orchestru, které mají v České republice a na Slovensku skvělou tradici. My vám přinášíme rovnou Big Band Gustava Broma, který patří k těm nejuznávanějším doma i v zahraničí. Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si orchestr poslechnout živě na The Ples.

Iconito

Až ze slovenského města Michalovce přijede mladá pop-rocková kapela Iconito. Tato šestičlenná skupina vás roztančí svými slovenskými hity z vlastní tvorby. Poslechněte si například jejich single Slovenské Devy, který v době vydání kraloval trendům na Youtube. Že má kapela napilno, dokazuje jejich nová píseň Táram, která je předzvěstí nového alba, jenž vyjde následující rok.

Ateneo

Těšit se můžete i na studentský sbor Ateneo, složený ze studentů různých fakult Univerzity Palackého v Olomouci. Repertoár Atenea je stejně rozmanitý jako jeho složení. Rozprostírá se od tzv. staré muziky až po hudbu moderní, v některých případech postmoderní. Že se jedná o kvalitní sbor, se jistě přesvědčíte sami.