18:30 Doors open
19:30 Zahájení Plesu
19:40 Taneční vystoupení
19:50 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band a Desigual Quartet
swing, jazz, blues, valčík
20:40 K poslechu a tanci zazpívá pěvecký sbor Ateneo
vlastní repertoár
20:55 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band
jazz, blues
21:20 Představení folklorních tanců
21:40 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band
jive, cha cha, swing
22:00 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band a Desigual Quartet
polka, swing, blues
22:45 K poslechu a tanci zazpívá pěvecký sbor Ateneo
vlastní repertoár
23:00 Akrobatická show
23:15 K tanci a veselí hraje Moravia Big Band a Desigual Quartet
foxtrot, swing, jazz, italská hudba
00:15 Rozloučení
00:25 K tanci a veselí hraje Desigual Quartet
vlastní výběr
00:55 Překvapení
02:00 Ukončení Plesu

Provede vás…

Na programu neúnavně pracujeme, abychom pro vás připravili výjimečný zážitek.

Prozatím si můžete prohlédnout, kdo se o zábavu postaral na minulém The Plese:

Big Band Gustava Broma

Jediný skutečně taneční ples se neobejde bez jazzového a swingového orchestru, které mají v České republice a na Slovensku skvělou tradici. My vám přinášíme rovnou Big Band Gustava Broma, který patří k těm nejuznávanějším doma i v zahraničí. Využijte této jedinečné příležitosti a přijďte si orchestr poslechnout živě na The Ples.

Jan Onder a Dana Batulková

Úspěšný tanečník a dvojnásobný vítěz soutěže Stardance, Jan Onder, vám společně se svou taneční partnerkou, herečkou Danou Batulkovou, předvedou působivé a energické taneční vystoupení.

02

Dos Cubanas

The Ples se ponese také v rytmu latinsko-amerických tanců společně s kubánskou kapelou Dos Cubanas, díky které zažijete neopakovatelné zážitky plné hudby a tance.

03

Jan Halíř

Taneční mistr Jan Halíř, který je známý díky taneční soutěži Stardance, vás pod záštitou svého tanečního studia Mango naučí základní taneční kroky rytmické salsy přímo na The Ples.

04

Unikátní tančená módní přehlídka Sandry Švédové

Známá česká návrhářka Sandra Švédová odprezentuje v rámci večera svou autorskou kolekci šatů originálním způsobem. Její modely vynesly například modelka a moderátorka Nikol Švantnerová nebo Monika Leová.

05

ATENEO

V rámci The Plesu vystoupí také smíšený komorní sbor ATENEO, který je složený ze studentů Univerzity Palackého v Olomouci. Repertoár sboru je velmi rozsáhlý. Máte se tedy rozhodně na co těšit!

07

Vystoupení členů souborů Moravského divadla Olomouc

Na The Ples nebude chybět ani taneční vystoupení Moravského divadla Olomouc, které nabídne velkolepou podívanou. Z profesionálního vystoupení vás bude přecházet zrak.

08

Sourozenci Borůvkovi

Sourozenecké duo Barbora a Daniel Borůvkovi jsou v současnosti juniorští favorité ve standartních i latinsko-amerických tancích. Šampioni z Mistrovství ČR ve standartních tancích se ujmou úvodních tanečních vystoupení, které budou předcházet celému večeru.

Žongléři, chůdaři, ohnivá show

U vstupu do Regionálního centra Olomouc, ve kterém se The Ples bude konat, vás přivítají šikovní žongléři, chůdaři a budete moci spatřit také unikátní ohnivou show.

Hudební doprovod

V atriu Regionálního centra Olomouc vás bude čekat elegantní hudební doprovod na klavír a harfu.

09

Zajímavosti ze světa whisk(e)y

Odborník na whisk(e)y a ambasador značky Chivas Regal Zdeněk Kortiš na The Ples přiveze jedinečný Chivas Regal The Icon, absolutní symbol luxusu té nejvyšší kvality. A řekne nám zajímavosti ze světa whisk(e)y.

13

Zajímavosti ze světa rumu

Tomáš Duda vám předá zajímavé informace ze světa míchaných alkoholických nápojů, a nabídne i výběr exkluzivních rumů, jako je Pacto Navio a spoustu dalšího.

Zajímavosti ze světa vína

Odborník na víno Evžen Pírek doveze vína ze 6 nejlepších moravských vinařství a jeden bonus z Rakouska. Na The Plese představí exkluzívní vína z vinařství Sonberk, které získalo mnoho ocenění, včetně nejlepšího vína světa.

Pilsner Urquell

Díky Pilsner Urquell si budete na The Plese moct vychutnat to nejlepší pivo, jakým orosená „Plzeň“ bezpochyby je.

Pepsi

O nealkoholický pitný režim bude postaráno díky Pepsi a jejich lahodným nápojům.

Fotobudka

Na originálním The Ples budete mít také možnost vyfotografovat se společně se svými nejbližšími ve fotobudce, kterou poskytne uznávaný fotograf Lukáš Navara.  Uchováte si tak památku na tento jedinečný večer plný zábavy, hudby a výborného jídla.

14

Tombola

Na The Ples nebude chybět také tombola, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny! Mezi výhrami najdete i takové skvosty, jako je zájezd dle vlastního výběru, obraz z galerie a další.