Dress code

Plesová sezóna začne dříve, než se nadějete. Letos se již podruhé můžete přenést do romantických Benátek, kde jsou během karnevalového reje zastírány veškeré společenské rozdíly a postavení. Díky maskám a krásným šatům můžete na plese vytvořit neopakovatelnou atmosféru a zažít večer v severoitalském stylu.

Abychom mohli dosáhnout co nejlepšího výsledku a nejhezčí atmosféry, je potřeba dodržet několik jednoduchých pravidel. Přinášíme je pro vás s několika dalšími tipy.

Pánové,

doporučujeme oblek tmavé, nejlépe černé barvy. Pod sako je vhodné vzít si košili bílou či světle modrou a nemusíte se bát vzít si motýlka. Nešlápnete vedle se šněrovacími uzavřenými botami.

Dámy,

vás vyzýváme k dlouhým šatům, těmi nic nezkazíte. Nezapomeňte na své oblíbené šperky, určitě se dají skvěle zkombinovat právě k dlouhé róbě. Vše můžete doplnit elegantním psaníčkem.

Masky

Nejdůležitějším prvkem našeho plesu jsou benátské masky. Pokud sami žádnou nevlastníte, nezoufejte, můžete nahlédnout do našeho e-shopu a vybrat právě tam.

Pánové si mohou vybrat dle libosti bautu, morového doktora, nebo co takhle být jeden večer za harlekýna? Je to na vás!

Dámy, i pro vás máme několik slušivých masek. Staňte se kolombínou nebo morettou a zároveň nezapomeňte sladit barvu masky s vašimi šaty či lodičkami, výsledek tak bude stát za to.

Kam na The Ples

RCO
Jeremenkova 40B
772 00 Olomouc