Dress code

Plesová sezóna začne dříve, než se nadějete. Zahalte se letos do masky ve znamení vášně, za kterou budou splývat veškeré společenské rozdíly a postavení. Díky maskám a krásným šatům můžete na plese vytvořit neopakovatelnou atmosféru a zažít večer v severoitalském stylu.

Abychom mohli dosáhnout co nejlepšího výsledku a nejhezčí atmosféry, je potřeba dodržet několik jednoduchých pravidel. Přinášíme je pro vás s několika dalšími tipy.

Pánové,

doporučujeme oblek tmavé, nejlépe černé barvy. Pod sako je vhodné vzít si košili bílou či světle modrou a nemusíte se bát vzít si motýlka. Nešlápnete vedle se šněrovacími uzavřenými botami.

Dámy,

vás vyzýváme k dlouhým šatům, těmi nic nezkazíte. Jelikož je letošní ročník ve znamení vášně, červenými šaty zcela jistě podpoříte celkovou atmosféru plesu. Nezapomeňte na své oblíbené šperky, určitě se dají skvěle zkombinovat právě s dlouhou róbou. Vše můžete doplnit elegantním psaníčkem.

Masky

Nejdůležitějším prvkem našeho plesu jsou benátské masky. Pokud sami žádnou nevlastníte, nezoufejte, můžete nahlédnout do našeho e-shopu a vybrat právě tam.

Pánové si mohou vybrat dle libosti bautu, morového doktora, nebo co takhle být jeden večer za harlekýna? Je to na vás!

Dámy, i pro vás máme několik slušivých masek. Staňte se kolombínou nebo morettou a zároveň nezapomeňte sladit barvu masky s vašimi šaty či lodičkami, výsledek tak bude stát za to.

Kam na The Ples

RCO
Jeremenkova 40B
772 00 Olomouc