Dress code

Plesová sezóna začne dříve, než se nadějete. Zahalte se letos do masky ve znamení vášně, za kterou budou splývat veškeré společenské rozdíly a postavení. Díky maskám a krásným šatům můžete na plese vytvořit neopakovatelnou atmosféru a zažít večer v severoitalském stylu.

Abychom mohli dosáhnout co nejlepšího výsledku a nejhezčí atmosféry, je potřeba dodržet několik jednoduchých pravidel. Přinášíme je pro vás s několika dalšími tipy.

Pánové,

doporučujeme oblek tmavé, nejlépe černé barvy. Pod sako je vhodné vzít si košili bílou či světle modrou a nemusíte se bát vzít si motýlka. Nešlápnete vedle se šněrovacími uzavřenými botami.

Dámy,

vás vyzýváme k dlouhým šatům, těmi nic nezkazíte. Jelikož je letošní ročník ve znamení vášně, červenými šaty zcela jistě podpoříte celkovou atmosféru plesu. Nezapomeňte na své oblíbené šperky, určitě se dají skvěle zkombinovat právě s dlouhou róbou. Vše můžete doplnit elegantním psaníčkem.

Masky

Masky už si vysloužily speciální místo v našem předepsaném dress codu.
Již třetím rokem ozvláštňují atmosféru večera a dávají návštěvníkům prostor objevit, třeba i pro jediný večer, své skryté alter ego.

Kam na The Ples

RCO
Jeremenkova 40B
772 00 Olomouc